Gürün Demir Madeni GSM Sinyal Güçlendirici Sistemi Kurulumu

CİHAZ MARKASI Safir Corundum GSM Repeater
CİHAZ MODELİ Safir AirLink
BAĞLANTI HIZI 1733 Mbps
CİHAZ FREKANSI 900 MHz
KAPSAMA ALANI İşletmenin Tamamı
YAPILAN İŞLEM Sivas’da Gürün’de bulunan gsm sinyal sorunu yaşanan alanlarda gsm alt yapısı kuruldu. Ortalama 1000 Kapasitemine sahip olan işletme kullanıcılarına daha verimli ve performanslı bir kullanım sunuyor.
KULLANILAN KABLO Safir Corundum Level 2 / LMR400

Resimler firmamız tarafından yapılan projelerin fotoğraflarıdır!

Safir Teknoloji A.Ş Kimdir?

Müşteri memnuniyetini önemseyen, uçtan uca kablosuz çözümler sunan kurumsal bir şirketiz.

Safir Teknoloji A.Ş. yeni nesil kablosuz ağ çözümlerinde elde ettiği deneyimler, gerçekleştirdiği projeler ve sistem entegrasyonlarıyla çok değerli bir tecrübeye sahiptir.

Safir Teknoloji A.Ş. Teknoloji, Kablosuz Network ve altyapı Çözümlerini Genişband ses, görüntü, data ve internet aktarımı lisanssız kablosuz ekipmanlarla sağlanmaktadır.TEDES Altyapısı, KGYS-MOBESE Altyapısı, Internet Servis Sağlayıcılar, Telekom Operatörleri, Elektrik Dağıtım Şirketleri, Barajlar, Atık Su ve Su Toplama Merkezleri, Tren, Metro, Metrobüs ve Tünel İşletmecileri, Liman İşletmecileri, Petrol ve Gaz İşletmeleri, Belediyeler, Kıyı Emniyeti, Polis, Jandarma, Kamu Güvenliği, Havayolu ve Havaalanı İşletmecileri, Sınır Güvenliği, Hastaneler, Organizasyon Şirketleri, Alış-Veriş Merkezleri, Okul ve Üniversite Kampüsleri ve tüm kamu kurumlarına sunmaktadır.
Noktadan Noktaya, Noktadan Çok Noktaya Kablosuz Ekipmanlarla Projeler Sunmaktayız.

Yenilikçi, Uçtan Uca, Müşteri Odaklı ve Kesintisiz Hizmet

Safir Teknoloji A.Ş. üreticiler tarafından sürekli eğitilmekte olup, deneyimli satış ve teknik kadrosu kablosuz teknolojiler sektör tecrübesi ile müşterilerine A’dan Z’ye komple kablosuz çözümler sağlamaktadır.

Sahada keşif, Rollout Planlaması, Radyo Network Planlaması, Proje hazırlama, Ekipman temini, montaj, konfigürasyon, transmisyon ve optimizasyon hizmetleri sunar.