SVS Telekom Satellite Systems Kamera Kurulumu

CİHAZ MARKASI Dahua Security
BAĞLANTI HIZI ——-
CİHAZ FREKANSI ——-
KAPSAMA ALANI SVS Telekom Satellite Fabrika Alanı
YAPILAN İŞLEM SVS Telekom Satellite Fabrika alanında yapılan keşif sonrası güvenlik açıkları tespit edildi ve en uygun kamera modelleri belirlendikten sonra Safir Corundum level 2 kablolar çekildi ve kamera montajları yapıldı işletme güvenliği kontrol altına alındı.
KULLANILAN KABLO Safir Corundum Level 2

Resimler firmamız tarafından yapılan projelerin fotoğraflarıdır!

Güvenlik Kamera Sistemi Kullanım Alanları.

Güvenlik Kamera Sistemi Kurulumu yapılan yerler;
Oteller, Kampüsler, Siteler, Villalar, Fabrikalar, Şantiyeler, Parklar, Plajlar, Sahiller, Dinlenme Tesisleri, Yazlık Siteler, Okullar daha birçok alanlar.

NEDEN GÜVENLİK SİSTEMLERİ?

Safir Teknoloji olarak profesyonel tecrübesiyle, ev ve iş yeri güvenliği denince akla ilk gelen marka olan Dahua güvenlik sistemlerinin; Ülke geneline yayılan yaygın bayi ağı ve son teknoloji yenilikleriyle, size eşsiz güvenlik sistemi çözümleri sunuyoruz

Dahua Kamera sistemleri AHD analog,  ip ve Wifi olmak üzere farklı yapıda bulunmaktadır. Analog sistemin yerini ip sistemler almaya başlamıştır. Ama hala küçük çaplı ev ve işyeri projelerinde analog güvenlik kamera sistemleri kullanılmaya devam etmektedir.

Teknik servis ağımızla kamera ve alarm sistemlerinizde oluşabilecek bakım ve servis talepleri hızlı ve ölçeklenebilir bir şekilde gerçekleştirilir. Bunun yanı sıra kamera  sistemlerindeki çözüm ile ilgili isteklerinizi Türkiye’nin her ilinden 0212 982 12 90 nolu  telefondan talep oluşturarak gerçekleştirebilirsiniz.  7 gün/24 saat kesintisiz hizmet sunan Safir Teknoloji Alarm Merkezimiz ile irtibata geçerek talep ve ihtiyaçlarınız için iletişim kurabilme özgürlüğüne sahip olursunuz .

Point to Point ve Point to Multi Point Örneği

Safir Teknoloji A.Ş

Müşteri memnuniyetini önemseyen, uçtan uca kablosuz çözümler

Safir Teknoloji A.Ş. yeni nesil kablosuz ağ çözümlerinde elde ettiği deneyimler, gerçekleştirdiği projeler ve sistem entegrasyonlarıyla çok değerli bir tecrübeye sahiptir.

Safir Teknoloji A.Ş. Teknoloji, Kablosuz Network ve altyapı Çözümlerini Genişband ses, görüntü, data ve internet aktarımı lisanssız kablosuz ekipmanlarla sağlanmaktadır.TEDES Altyapısı, KGYS-MOBESE Altyapısı, Internet Servis Sağlayıcılar, Telekom Operatörleri, Elektrik Dağıtım Şirketleri, Barajlar, Atık Su ve Su Toplama Merkezleri, Tren, Metro, Metrobüs ve Tünel İşletmecileri, Liman İşletmecileri, Petrol ve Gaz İşletmeleri, Belediyeler, Kıyı Emniyeti, Polis, Jandarma, Kamu Güvenliği, Havayolu ve Havaalanı İşletmecileri, Sınır Güvenliği, Hastaneler, Organizasyon Şirketleri, Alış-Veriş Merkezleri, Okul ve Üniversite Kampüsleri ve tüm kamu kurumlarına sunmaktadır.
Noktadan Noktaya, Noktadan Çok Noktaya Kablosuz Ekipmanlarla Projeler Sunmaktayız.

Yenilikçi, Uçtan Uca, Müşteri Odaklı ve Kesintisiz Hizmet

Safir Teknoloji A.Ş. üreticiler tarafından sürekli eğitilmekte olup, deneyimli satış ve teknik kadrosu kablosuz teknolojiler sektör tecrübesi ile müşterilerine A’dan Z’ye komple kablosuz çözümler sağlamaktadır.

Sahada keşif, Rollout Planlaması, Radyo Network Planlaması, Proje hazırlama, Ekipman temini, montaj, konfigürasyon, transmisyon ve optimizasyon hizmetleri